O naszej bibliotece Godziny otwarcia Koło pięknego czytania Dokumenty Konkursy Wydarzenia biblioteczne

Konkurs - Z czego ten cytat?

DLA KLAS IV-VIII ORAZ III GIM

Regulamin konkursu:

Dwa razy w  miesiącu wywieszony zostanie na tablicy fragment utworu (w bibliotece). Proszę podać jego autora i tytuł. Odpowiedź należy wrzucić do pudełka. Osoba, która w ciągu roku szkolnego udzieli jak najwięcej prawidłowych odpowiedzi, otrzyma atrakcyjną nagrodę.

Zapraszam do udziału ☺

Cytat  na miesiąc styczeń:

Razu jednego w zimie, gdy śnieg padał, przyniósł ... na podwórze szkło powiększające i przez nie patrzył na gwiazdki śniegowe, które pokrywały mu ubranie.

-Spojrzyj, ... - rzekł -jakie ogromne! Niby kwiaty, niby gwiazdy, a jakie sztuczne! To ciekawsze przecież od kwiatów prawdziwych! Tak równo, doskonale ułożone. Szkoda tylko, że topnieją.

Konkurs - By się czytać chciało - zrób zakładkę wspaniałą

DLA KLAS I

Regulamin konkursu:

Konkurs skierowany do uczniów klas pierwszych PKSP. Uruchom swoją wyobraźnię i fantazję - wykonaj zakładkę do książki. Można stosować różnorodne techniki plastyczne, różne materiały i sposoby ich łączenia. Najładniejsze zakładki zostaną nagrodzone i zaprezentowane wszystkim uczniom.

PRACE NALEŻY SKŁADAĆ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ DO 12.12.2018 (ŚRODA).

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU.