Nawigacja

Konsultacje Koła zainteresowań Podręczniki Samorząd szkolny Mikser Fakultet WF

Uczniowie

Koła zainteresowań

 

 

 

 

KOŁA 2018/2019

NAUCZYCIEL

NAZWA KOŁA/TEMATYKA

UCZNIOWIE

DZIEŃ

GODZINA

ElżbietaPatryn

koło plastyczne

klasy 1a i 1b

czwartek

13.10 -14.35 stołówka

Monika Herda

koło muzyczne

koło muzyczne

schola 

klasy 1 

klasa 2a 

klasy 1,2,4

wtorek

poniedziałek 

czwartek

13.10 - 13.55  s.2

8.10 – 8.55  s.2

14.00 – 14.45  s. 2

Aleksandra Kopeć Koło pięknego czytania klasa 2a  wtorek

14.30-15.15

Adriana Król

 

SKS piłka siatkowa

 

basen (IV godz. wf)

chłopcy i dziewczęta 

klas 7, 8 i 3 gim.

klasy  8 i 3 gim

sobota

 

piątek

9.00 – 11.00

 

16.45 – 17.30

Jarosław Pierko

SKS piłka siatkowa 

koło żeglarskie (IV godz. wf)

rajdy piesze (IV godz. wf)

klasy 7, 8, 3 gim

klasy 8, 3 gim

klasy 8, 3 gim

środa 

pon.

soboty

15.45 – 17.45

15.45 – 16.30

08.30 – 12.30

Katarzyna Wojciechowicz

koło sportowe

klasa 2a

czwartek

13.45-14.45

Sylwia Dopierała

koło konwersatoryjne on-line

klasy 7, 8, 3 gim

co drugi poniedz.

20.00

ks. Wojciech Koladyński

Klub Musicalowy

klasy 7, 8, 3 gim

poniedziałek

15.40

Joanna Kowalewska

koło biologiczne

klasy 7, 8,  3 gim

poniedziałek

15.40

Katarzyna Wojciechowicz

pozalekcyjne formy aktywności fizycznej

7, 8, 3 gim

 

czwartek

 

15.40-17.10

 

Sebastian Świłpa

piłka nożna (IV godz. wf)

tenis stołowy (IV godz. wf)

klasy 8, 3 gim

klasy 8, 3 gim

poniedziałek

wtorek

16.00-17.30

15.30-17.00

Paulina Kuźmo-Biwan

Lolcat – gazetka internetowa w języku angielskim

klasy 7, 8, 3 gim

praca online, spotkania cykliczne

-

Rafał Głuszyk

Koło ECDL

klasy 7, 8, 3 gim

środa

15.30

Stelmach Anna

Koło matematyczne 

kl. 5a, 5b

poniedziałek

14.55-15.40

Wojdak Anna

Koło matematyczne 

kl. 4a

piątek

13.50

Agnieszka Zawiła

Koło jęz.  niemieckiego 

Koło wyrównawcze

kl. 5

kl. 5

poniedziałek

poniedziałek

14.00

14.45

Joanna Bachorska

Koło medialne - wyjścia do teatru, muzeum, kina

kl. 5,7,3ac 

wybrane piątki

lub soboty

 

Karolina Jankowska

Koło młodych dziennikarzy(niepłatne)

kl. 8a, 8b i 3b gim

czwartek ( co 2 tydzień)

15.40

Agnieszka Peszka

koło matematyczne

kl. 3c

poniedziałki 

7.20   sala 10

Agnieszka Peszka

koło matematyczne

kl. 7a i 7b

piątek

15.40   sala 10

Agnieszka Peszka

koło fizyczne

kl. 7a i 7b

środa 

7.20   sala 10

Agnieszka Peszka koło chemiczne kl. 3a, 3b, 3c wtorek 7.20
Agnieszka Peszka koło chemiczne kl. 8a, 8b piątek 7.20

Beata Florczak

koło wos

kl. 3b, 3c

poniedziałek

16.00   sala4

Piotr Igras

koło historyczne

kl. 4a, 5a, 5b

kl. 7ab, 8ab, 3 gim.

środa

środa

14.55

15.50

Marta Sikorska

koło języka angielskiego 

kl. 4a

poniedziałek

14.55   sala 11

Aleksandra Zielazek schola   wtorek 15.40 - 17.10

Aktualności

Kontakt

  • Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Gimnazjalnymi im. św. Stanisława Kostki
    71-242 Szczecin
    pl. św. Ottona 1A
  • Sekretariat:
    Tel: 91 439 28 81
    Fax: 91 439 28 81

Galeria zdjęć