• Szkoła

• Dokumenty

• Dokumenty szkolne do pobrania

• Statut szkoły do pobrania tutaj.
            • Regulamin stroju szkolnego do pobrania tutaj.
            • Regulamin szkolnego wolontariatu do pobrania tutaj.
            • Regulamin korzystania z podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych do pobrania tutaj.

• Regulamin korzystania z systemu dostępu do budynku szkoły, wydawania oraz użytkowania kart magnetycznych do pobrania tutaj.
            • Regulamin karty rowerowej do pobrania tutaj.
            • Wytyczne MEN, MZ i GIS dla szkół od 1 września 2021 r. w sprawie organizacji zajęć w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Szczecinie (aktualizacja 01.09.2021 r.) do zapoznania się tutaj.
            • Podanie o zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego do pobrania tutaj
            • Podanie o możliwość uczestnictwa w zajęciach gimanstyki korekcyjnej do pobrania tutaj.
            • Podanie o zwolnienie z zajęć wychowania do życia w rodzinie do pobrania tutaj.