Nawigacja

 • Dzień Otwarty

  DZIEŃ OTWARTY

  7 MARCA

  10:00 - 13:00

  ZAPRASZAMY KANDYDATÓW DO KLAS 1 i 4

 • Rekrutacja

  Rozpoczynająca się rekrutacja określona jest szczegółowo w REGULAMINIE REKRUTACJI. W nim też umieszczone są dokładne kryteria przyjęcia uczniów, niezbędna dokumentacja oraz terminy związane z etapami rekrutacji.

  Rodzice uczniów, którzy chcą aby dzieci podjęły naukę w nasze szkole w roku szkolnym 2020/2021 proszeni są w pierwszej kolejności o złożenie KARTY ZGŁOSZENIA UCZNIA.

  Bardzo prosimy o zapoznanie się z dokumentem!

 • Ciekawa lekcja w klasie II B

  3 lutego w klasie II B gościliśmy pana Dominika Pilipa, tatę naszej koleżanki Kornelii. Pan Dominik odwiedził wiele ciekawych miejsc na rożnych kontynentach i podzielił się z nami swoją wiedzą i wrażeniami na temat Azji. Opowiedział o strefach klimatycznych największego z kontynentów i zaprezentował interesujące zdjęcia z podróży do różnych krajów azjatyckich. Poznaliśmy wiele ciekawostek o ludziach i zwierzętach tego kontynentu. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie. Dziękujemy i zapraszamy ponownie z następną prezentacją!

  Jednocześnie zapraszamy również innych, chętnych rodziców, którzy chcieliby podzielić się z nami swoimi ciekawymi doświadczeniami i wiedzą zawodową.

  Elżbieta Augustyniuk-Patryn z kl. II B

 • Bezpieczne Ferie

  Ferie zimowe to wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. Jeśli jedziesz na zimowisko- to wspaniale. Poznasz wiele ciekawych miejsc, nowe koleżankii kolegów. Opiekunowie zapewnią Ci wiele atrakcji i bezpieczeństwo. Słuchaj ichi nie oddalaj się z miejsca zabawy bez ich wiedzy. Wrócisz do domu z głową pełną niezapomnianych wrażeń. Nie wyjeżdżasz, to też dobrze. Twoje otoczenie i Twój dom też są ciekawe! Gdy zostajesz w domu sam, to dla własnego bezpieczeństwa zamknij drzwi od wewnątrz i nie wpuszczaj nikogo do domu, bez względu na to, za kogo się podaje  (np.: policjanta, listonosza czy znajomego rodziców). Nie otwieraj drzwi, by sprawdzić, czy osoba pukająca już odeszła.

  Jeśli będziesz bawić się poza domem- PAMIĘTAJ!

  - KLUCZE do mieszkania chowaj pod ubraniem.

  - NIE podawaj nikomu adresu zamieszkania.

  - NIE opowiadaj o wyposażeniu domu i zasobach majątkowych rodziny.

  - NIE ufaj osobom obcym.

  - NIE bierz od nich proponowanych słodyczy.

  - NIE korzystaj z ich zaproszenia na spacer lub do domu.

  - NIE wsiadaj do samochodu osób nieznajomych.

  - BAW się tylko w miejscach przeznaczonych do zabawy.

  - NIE rzucaj śnieżkami w pieszych, samochody lub okna.

  - NIE ślizgaj się na zamarzniętym stawie lub rzece.

  - NIE zjeżdżaj na sankach na ulice i torowiska.

  - NIE doczepiaj sanek do samochodu.

  - NIE oddalaj się z miejsca zabawy bez wiedzy rodziców lub opiekunów.

  Poza tym baw się dobrze i odpoczywaj!!!

  Pedagog szkolny- Beata Florczak na podstawie materiałów KGP.

   

   

   

   

 • Jak uczciliśmy - Dzień Babci i Dziadka!?

  23 stycznia 2020 roku - cóż to był za dzień! Jego przebieg i ilość przybyłych gości, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. O godzinie 9.00 podczas coczwartkowej mszy dla całej społeczności szkolnej, kościół był wypełniony prawie po brzegi, a to za sprawą przybyłych licznie Babć oraz Dziadków i to tylko uczniów klas 1-3. Ksiądz Wojciech skierował do nich piękne słowa i życzenia, a kazanie o roli przyjaźni wspaniale podkreśliło rolę wielopokoleniowości w naszych rodzinach. Po wspólnej modlitwie uczniowie klas młodszych zabrali swoich najbliższych i niezastąpionych na salę gimnastyczną, gdzie babciei dziadkowie oraz uczniowie obejrzeli ciekawe, ładne, wesołe, ale i wzruszające przedstawienie w wykonaniu klasy 2a oraz 2b. Wszystkie przygotowane miejsca były zajęte, a nawet mogłoby być ich więcej. Apetyt wrażeń i uczuć wzrósł i przeniósł się do szkoły, gdzie dzieci przeszły do swoich sal lekcyjnych, aby spędzić jeszcze trochę czasuz przybyłymi gośćmi. Słodkie poczęstunki, laurki i upominki. Dalszy ciąg występówi wspólnych rozmów. To był uroczy dzień, w którym dzieci w artystycznej formie wyraziły swoje uczucia, własnoręcznie zrobione prezenty miały niewymierną wartość, a uśmiech na twarzach wszystkich świętujących  świadczył o ogromie uczuć. Jaka szkoda, że takie święto jest tylko raz w roku. My jednak kochamy ich codziennie.

  To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.

  Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość,

  poczucie humoru, komfort, lekcje życia.

  Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. 

  (Rudolph Giuliani)

 • Bal Karnawałowy klas młodszych 1-3

  20 stycznia 2020 roku doczekaliśmy się noworocznego balowania, na które czekaliśmyi przygotowywaliśmy się od początku miesiąca. Sala gimnastyczna wyglądała bajkowo,a prowadzący spotkanie Kominiarz przyniósł nam szczęście i radość. My także wyglądaliśmy kolorowo i pięknie. Nasze przebrania tworzyły galerie postaci z filmów, bajek oraz ulubionych książek. Głównym bohaterem był oczywiście Mikołaj, który pojawił się wchodząc przez „komin”. Mimo pozorów starszego wieku miał wiele sił i energii. Razem z nim tańczyliśmy, śpiewaliśmy, braliśmy udział w zabawach tematycznych i konkursach. Nikt nie podpierał ścian, przestrzegaliśmy zasad kultury i bezpieczeństwa, a przede wszystkim świetnie się bawiliśmy. Panie wychowawczynie także aktywnie włączyły się do zabawy. Dwie godziny upłynęły za szybko. Pożegnaliśmy się quizem dotyczącym wiedzy o Mikołaju oraz wspólnym śpiewem kolęd. Do Siego Roku!

 • Świąteczne nastroje w naszej szkole

  20 grudnia 2019 roku,  w ostatni dzień zajęć tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy kilka pięknych wydarzeń. Przegląd kolęd klas 1-8, Jasełka w wykonaniu nauczycieli dla uczniów klas 1-4, spotkanie z poezją wigilijną i świąteczną klas 5 - 8  oraz klasowe poczęstunki wigilijne. Pierwsza część odbyła się na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie wszystkich klas wykonywali przydzielone im kolędy. Śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach, odgrywali scenki do tekstów. Wspierali ich wychowawcy i to nie tylko wytrwałymi przygotowaniami, ale niektórzy nawet wspólnym wystąpieniem. Ocena pani dyrektor Katarzyny Zakrzewskiej była bardzo wysoka, a piękno śpiewu i atmosfera udzieliła się wszystkim. Po tej części klasy 5-8 przeszły do szkoły i uczestniczyły w krótkim spotkaniu na którym recytowali najpiękniejsze wiersze o tematyce wigilijnej i świątecznej. Recytacje przeplatane były graniem i śpiewaniem najpiękniejszych polskich kolęd. Przypomniana została historia najbardziej znanej kolędy "Cicha noc". Odgłos trąbki, oboju i pięknej recytacji podobał się wszystkim. Nad całością czuwała pani Agata Czerniga-Pierożek. W tym czasie klasy 1-4 obejrzały na sali gimnastycznej Jasełka w wykonaniu nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, świetlicy, WF, angielskiego, matematyki, przyrody i … pani wicedyrektor. Reżyserowała pani Monika Herda, a  aktorzy byli profesjonalni. Marię i Józefa oraz małego Jezuska powitały oraz obdarowały dzieci, zwierzątka, pasterze, trzej Królowie; a nad wszystkim czuwał piękny i wesoły Anioł. Po tych wszystkich emocjach uczniowie wrazz wychowawcami oraz nauczycielami udali się do swoich sal, gdzie przygotowali pięknie stoły i poczęstunek, dzielili się opłatkiem oraz życzeniami i radośnie spędzali czas jako szkolne rodziny.

  „Czasem najlepszym prezentem na świętajest zwykła obecność drugiej osoby.”

   

 • Uroczystości wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego

  20 stycznia 2020 r. w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Gospodarzem wydarzenia była Zachodniopomorska Kurator Oświaty pani Magdalena Zarębska – Kulesza oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej pan Maciej Kopeć.

  Podczas uroczystości akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego otrzymał nauczyciel naszej szkoły – pan PIOTR IGRAS.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj – kampania społeczna

  Fundacja Dbam o Mój Z@sięg zaprosiła naszą szkołę do włączenia się w projekt pt. “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, którego realizacja miała miejsce  miesiącu grudniu 2019r.

  Dołączając do projektu otrzymaliśmy przygotowane przez Fundację kartki i rozdaliśmy je dzieciom celem napisania życzeń świątecznych wspólnie ze swoimi rodzicami, nauczycielem, koleżankami i kolegami z klasy. Celem kampanii było zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

  Dlaczego warto wypisywać i wysyłać kartki świąteczne? Na to pytanie uczniowie naszej szkoły udzielili odpowiedzi. A oto niektóre z nich:

  • Sprawiają ogromną, najszczerszą radość dla odbiorcy.

  • To szansa, by w prosty i osobisty sposób wyrazić wszystko to, co czujemy do osób najbliższych. Wysłane kartki przywołują wspomnienia i pamięć o nadawcy, za każdym razem gdy na nie spoglądamy.

  • Napisane kartki pozostawiają po sobie trwały ślad, którego nie można tak po prostu wykasować. Nie potrzebujemy do tego stałego połączenia wi-fi - możemy tworzyć je w każdym miejscu, o każdej porze, angażując bliskich.

  • Poprzez własnoręczne skreślenie kilku słów podkreślamy wyjątkowość osób do których wysłaliśmy kartkę świąteczną.

  • Stanowią formę integracji wszystkich członków rodziny.

  • To dobra okazja, by uwolnić kreatywność i pomysłowość, poprawić bądź nabyć nowe umiejętności manualne.

  • To naprawdę łatwe i fajne.

  I to był powód dla którego uczniowie i nauczyciele tak chętnie zaangażowali się w akcję, by zaskoczyć bliskich, ale również zupełnie nieznanych sobie ludzi  kartką!

  Klasy  1a i 1b bardzo zaangażowały się w akcję . Rodzice w domu pomogli wpisać adresy bliskich, a w klasach  zostały wspólnie ułożone i wklejone życzenia świąteczne. Klasy  wybrały się z wychowawcą na pocztę, aby obdarować swoich najbliższych kartkami z życzeniami. Przy tej okazji mogli również zapoznać się z pracą na poczcie. Każdy samodzielnie nakleił znaczek i wrzucił kartkę do skrzynki. Nasze pierwszaki wzbudziły ogromne zainteresowanie innych osób, a niektórzy pytali ich, czy mieliby ochotę wrzucić do skrzynki również ich kartki.

  Uczniowie klasy 2a i 2b podeszli do tematu bardzo poważnie i z zaangażowaniem. Nauczyciele zapoznali uczniów z akcją. Bardzo długo uczniowie przy tej okazji  rozmawiali na temat sposobów porozumiewania się dzisiaj- ograniczenia słów, ograniczenia spotkań,  przewagi internetu, sms-ów, portali społecznościowych w codziennym komunikowaniu się.  Uczniowie zwrócili uwagę na samotność ludzi, mimo że świat jest taki bogaty i pełen wydarzeń. Dzieci chętnie napisały kartki z życzeniami - włożyły w to dużo staranności i wysiłku. Obie klasy 2-ie wysłały kartki do Domu Seniora Babie Lato w Swochowie.

  Uczniowie klasy 3a przyłączając się do akcji  wypisali na kartkach swoje serdeczne życzenia, płynące z dziecięcych serc  i wraz z przygotowanymi upominkami przekazali je do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Romera w Szczecinie. Wizyta u Seniorów była wielką niespodzianką i przedsmakiem świątecznej radości.

  Klasa 5a podeszła do akcji w jeszcze inny sposób. Otóż uczniowie  mieli  się zastanowić nad tym , czy obok nich mieszka  np. samotny sąsiad, albo jest  kimś z rodziny, kto nie będzie wspólnie obchodził Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowane wcześniej adresy i życzenia uczniowie wypisali na kartkach, a następnie  kartki zostały wrzucone do  skrzynki pocztowej.

  Uczniowie z klasy  6a w czasie ostatnich lekcji przed świętami rozmawiali o tym, co jest dla nich ważne , jak chcieliby spędzić te Święta i z kim. W trakcie tych rozmów poruszony został  temat samotności i starości, wybrzmiało to, że nie liczą się tylko prezenty, ale bliska nam osoba, z którą chcieliby być w tym czasie. I tak uczniowie  doszli w swoich rozważaniach  do tego, że jest wielu starszych ludzi, o których nikt nie pamięta i może warto np.  wysłać kartkę do nich, z miłymi życzeniami, aby dać dowód tego, że jest ktoś , kto chciałby przesłać im miłe słowa. Dzieci wypisały kartki, a  te zostały wysłane.Klasa siódme i ósme na zajęciach języka polskiego uczyły się pisać niebanalne życzenia świąteczne. Efektem końcowym było wypisanie kartek , a te adresowane do znajomych i rodziny uczniowie wysłali .

  Akcja zakończona , zadanie wykonane.  Dziękujemy za zaangażowanie! Ufamy, że zwyczaj wysyłania kartek świątecznych stanie się na powrót praktykowany dzięki właśnie takim przedsięwzięciom, bo przecież miłym jest otrzymać kartkę z  życzeniami.

  Zapraszamy do galerii zdjęć!

  Koordynator akcji w szkole- Beata Florczak

   

   

   

 • Rozdanie nagród za najładniejszy kalendarz adwentowy

 • Koncertowo w Nowy Rok

  Dnia 8 stycznia 2020 roku klasy 1-3 uczestniczyły na terenie szkoły w koncercie bajkowo-muzycznym pt. „O śpiącej królewnie i karnawałowych zagadkach”. Ta zabawna forma rozwija jednak w dużym stopniu zainteresowania muzyczne uczniów, uwrażliwia ich na odbiór muzyki i rozbudza fantazję twórczą. Lubiana przez nasze dzieci aktorka przedstawiła znaną, ale w zmienionej formie bajkę, a instrumentaliści oprawili ją grą na flecie poprzecznym, klarnecie i puzonie. Formę takich spotkań rozpoczęliśmy już w zeszłym roku szkolnym i stanowi ona połączenie świetnej zabawy z nauką. Dzieci poznają bliżej instrumenty – ich nazwy, wygląd, budowę oraz sposób gry. Słuchają bajek, baśni lub legend. Wzbogacają świat estetycznych przeżyć. Są tym samym przygotowywane to odbioru sztuki w większym wymiarze i w innych miejscach.

 • Świąteczne kartki klasy 8b wykonane na lekcjach ICT

 • Życzenia świąteczne

   

  Samorząd Szkolny Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej składa wszystkim serdeczne życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz mile spędzonego czasu wśród bliskich. Niech ogarnie Was uczucie radości, miłości i szczęścia rozlewając się obfitością łask, które niech Nowonarodzone Dziecię Boże wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Życzymy więc opromienionych miłością Bożej Dzieciny Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku !

   

   

   

 • Kiermasz świąteczny

  Zachęcamy do ponownego zanurzenia się w wyjątkowej, magicznej atmosferze szkolnego kiermaszu świątecznego zaglądając do galerii.

 • Nowe artystyczne wrażenia klas młodszych

  9 grudnia 2019 roku klasy  - 1a, 1b, 2a wybrały się na bajkę baletowąw wykonaniu uczniów Studia Taneczno-Musicalowego Fundacji Baletw choreografii Grzegorza Kotka i Doroty Stankiewicz do muzyki Bogdana Pawłowskiego. Przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i Siedmiu krasnoludków”  miało miejsce w Teatrze Polskim Scena na Łasztowi. Wyjście to było formą prezentu z okazji niedawnych obchodów Mikołajek, a także sposobem wsparcia występujących aktorów, wśród których byli koledzy i koleżanki oraz rodzeństwo naszych uczniów. Balet ma kilka powiązanych z sobą znaczeń, ale ogólnie znany jest  jako  rodzaj widowiska teatralnego, w którym głównym środkiem wyrazu jest taniec, wykonywany przez tancerzy według choreografii z towarzyszeniem muzyki, na tle dekoracji. Była to więc dla niektórych nowa forma odkrycia artystycznego wyrazu, dla innych coś znanego gdyż sami trenują ten rodzaj zajęć. Wszyscy na nowo okryliśmy znaną bajkę, a wyobraźnia pobudzana przez ruch i muzykę przyniosła nam nowe doznania.

 • Mikołajki w naszej szkole

  W piatek 6 grudnia wspominaliśmy w naszej szkole postać Świętego Mikołaja z Miry. Zgodnie z tradycją, była moc prezentów, radości i uśmiechów na twarzach uczniów. Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu wydarzenia.

 • Konkurs na „Najlepszego czytelnika miesiąca października 2019"

  W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbył się konkurs na „Najlepszego czytelnika miesiąca października 2019”. Ten zaszczytny tytuł otrzymała  Joanna Ścieżko z klasy IV. Serdeczne gratulacje oraz dalszej przyjaźni z książką.

 • SZKOLNY FESTYN ŚWIĄTECZNY

  12 grudnia (czwartek)

  16:00 - 18:00

  Szkolny Festyn Świąteczny

  Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów wraz z Rodzicami i Dziadkami do wspólnego spędzenia czasu w adwentowej, radosnej atmosferze. Czeka nas świąteczny koncert, licytacja najpiękniejszych stroików wykonanych przez nauczycieli, rodziców i poszczególne klasy oraz kiermasz z pięknymi ozdobami. W świątecznej kawiarence będzie można napić się kawy, herbaty, soku i zjeść pyszne ciasta upieczone przez nasze MAMY. Dzieci zapraszamy na Loterię Fantową i na watę cukrową. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na budowę placu rekreacji dla uczniów. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w przygotowania do Festynu. Czekamy na Was w nadziei, że nikogo nie zabraknie! Spędźmy wspólnie te dwie godziny w serdecznej atmosferze, jako jedna szkolna rodzina!

 • Drzewo Pamięci

  Samorząd Szkolny kierowany  chęcią uzmysłowienia uczniom  ważności Święta Zmarłych postanowił  w „  ich języku” przybliżyć im to święto poprzez formę zadumy powodowanej naszymi zabiegami i  połączonej  z akcjąo charakterze happeningowym, polegającą na włączeniu sięchętnych nauczycieli, dzieci oraz rodziców naszych uczniów do budowania drzewa pamięci o bliskich i dalszych zmarłych. W związku z tym w dniach 29 października - 28 listopada  miało miejsce wydarzenie, które polegało na zawieszaniu  na przygotowanym przez samorząd  „drzewie”  papierowych liści,  na których uczestnicy przedsięwzięcia  wypisali  imiona osób zmarłych, o których pamiętają i proszą o modlitwę. Po zakończeniu akcji, którą traktowaliśmy jako formę wypominków, ksiądz Wojciech Koladyński odprawił Mszę Świętą  za wszystkich wspomnianych, którzy od nas odeszli.

  Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem, czego dowodem może być fakt, że nasze drzewo pamięci było pokryte niezliczoną ilością liści z imionami osób, które odeszły.

  Listki  wieszali chętnie zarówno uczniowie jak i ich rodzice. Nauczyciele również w sposób spontaniczny włączyli się w akcję gratulując nam pomysłu, który tak bardzo pozytywnie  wpłynął na społeczność uczniowską.

  Wiele ciepłych słów usłyszeliśmy również od rodziców, którzy w zadumie zatrzymywali się przed naszym drzewem.

   

  Samorząd Szkolny

   

 • Spotkanie z Antarktydą

  3 grudnia 2019 roku klasa 2a miała niezwykłego gościa. Zbliża się stopniowo zima, nasze tematy lekcji mają teraz hasło „Wśród Polarników”, a uczniowie są świeżo po przeczytaniu i w trakcie omawiania lektury Anny i Czesława Centkiewiczów „Zaczarowana zagroda”. Jako, że rodzice naszej klasy biorą często udział w procesie dydaktyczno-wychowawczym i tak było tym razem. Mama Malwinki zorganizowała nam spotkanie z panem Pawłem Medejskim. Nasz gość  w 1983 roku, korzystając z technik fotogrametrycznych, badał prądy morskie w rejonie Polskiej Stacji Polarnej w Zatoce Hornsund na Spitsbergenie. Efektem tej pracy była kolejna propozycja uczestnictwa w XI Wyprawie Antarktycznej PAN w roku 1987. Podczas tej wyprawy prowadził fotogrametryczny pomiar prądów morskich w Cieśninie Bransfielda. Uczestniczył również w pracach przygotowawczych przed założeniem hiszpańskiej bazy antarktycznej. Jest też autorem fotogrametrycznej mapy okolic bazy, w zatoce Johnson Bay, wyspy Livingstone. W 1990 kierował XIV Wyprawą Polskiej Akademii Nauk do Stacji im. H. Arctowskiego. Podczas spotkania oglądaliśmy prezentacje i zdjęcia. Mogliśmy dotknąć różnych eksponatów i rekwizytów z zimnego kontynentu. Usłyszeliśmy wiele historii i ciekawostek. Pan Paweł przyniósł też ogromne żebro wieloryba, ale okazało się, że bywają większe. Na koniec spotkania otrzymaliśmy pieczątki z foką i na znak spotkania z podróżnikiem przechodziliśmy po „żebrową bramą”.  Gość sam mówi, że miał szczęście zawadzić swoimi stopami o każdy z kontynentów. My dzięki niemu poczuliśmy się przez chwilę jak mali podróżnicy. Teraz pan Paweł próbuje odwiedzić urokliwe zakątki Polski leżące poza głównymi trasami turystycznymi.  Rozszerzył swoje zainteresowania o przyrodę szczecińskich parków i skwerów, czego rezultatem jest mapa ciekawych obiektów dendrologicznych szczecińskich parków. Mamy nadzieję na wiosenne spotkanie, w którymś ze szczecińskich miejsc zieleni. A dziś już wielu z nas marzy o podróży na Antarktydę.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki
  71-242 Szczecin
  pl. św. Ottona 1A
 • Sekretariat:
  Tel: 91 439 28 81
  Fax: 91 439 28 81

Galeria zdjęć