Zebrania i konsultacje Ważne terminy Rada Rodziców Świetlica Obiady Od Pedagoga Konto Dyżur dydaktyczno-wychowawczy dla rodziców

Od Pedagoga

Słowo wstępu od Pani Pedagog, przeczytaj tutaj

Komunikat Kuratorium Oświaty dotyczący organizacji kształcenia i wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi do pobrania tutaj.

Artykuł o nadużywaniu komputera i sieci do pobrania tutaj.

Informacje o sposobie organizacji i przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych obowiązujące w roku szkolnym 2018/2019 do pobrania tutaj.

Informacje o sposobie organizacji i przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty obowiązujące w roku szkolnym 2018/2019 do pobrania tutaj.

Harmonogram przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych obowiązujący w roku szkolnym 2018/2019 do pobrania tutaj.

Komunikat o przyborach i materiałach pomocniczych, z których mogą korzystać uczniowie w trakcie egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2018/2019 do pobrania tutaj.

Komunikat w sprawie dostosowania szczegółów sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzenia egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2018/2019 do pobrania tutaj.

Bezpieczeństwo w internecie informacje do pobrania tutaj tutaj.

Wybór zawodu informacje do pobrania tutaj.

Jak przetrwać z nastolatkiem? - Informacje do pobrania tutaj.

Jak działa pamięć? - Informacje do pobrania tutaj.

Dopalacze. - Informacje do pobrania tutaj.