• Wielki finał

• W piątek 22 marca nasza uczennica, Anna Blacharska (klasa 8a), reprezentowała Publiczną Katolicką Szkołę Podstawową w VII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE MIĘDZYPRZEDMIOTOWYM w języku angielskim z elementami matematyki, historii i realioznawstwa organizowanym przez 14 Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. Do finału dostali się uczniowie wyłonieni w wyniku etapu drugiego. Wczorajsze spotkanie przybrało formę teleturnieju 1 z 10, w trakcie którego uczniowie odpowiadali na pytania sprawdzające wiedzę z języka angielskiego, matematyki, historii i realioznawstwa. Gratulacje dla wszystkich finalistów i laureatów konkursu!

• Językowy Dzień

• Dzień Języków Obcych za nami! Bylo kolorowo i wesoło! Nauczyciele językowcy przygotowali wiele konkurencji, w tym konkursy dotyczące wiedzy o krajach anglo i niemieckojęzycznych, konkurs piosenki "Szkolna Eurowizja" i innych wystąpień. Dziękujemy za zaangażowanie w organizację i przebieg tego dnia.

• Rekrutacja

• W sobotę 16 marca odbędzie się w naszej szkole rekrutacja zgłoszonych kandydatów. Zapraszamy na godzinę 9:00. Prosimy, aby dzieci miały obuwie zmienne i przyniosły ze sobą piórniki (a w nich nożyczki, ołówki, klej, kredki, gumka). Dzieci mogą mieć coś do picia i jakąś drobną przekąskę.

Do zobaczenia!

• Klasa z drewna

• Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. M.M. Kolbego w Szczecinie Aleja Wojska Polskiego 76, uczestniczy w projekcie „Klasa z drewna". Celem projektu jest propagowanie drewna jako ekologicznego i trwałego surowca, a także zwrócenie uwagi na szczególne znaczenie lasów w naszym środowisku.