Nawigacja

 • Teatr w Schwedt

  Teatr w Schwedt

  28 listopada uczniowie klasy 5a, 5b i 2 wybrali się do Schwedt by zobaczyć polsko-niemiecką sztukę o zaczarowanych braciach. Z uśmiechami przypatrywaliśmy się przygodom głównych bohaterów a w przerwie zajadaliśmy precelkami i jabłkami w czekoladzie. Czekmay na kolejne zaproszenie od naszych zachodnich sąsiadów. Zapraszamy do galerii.

 • Koło plastyczne TALENT

  Koło plastyczne TALENT

  Oto my - najmłodsi uczniowie w szkole, pierwszaki! Popatrzcie, jak ładnie pracujemy na kółku plastycznym. Mamy talent! Pani Ela dobrze wybrała nazwę naszego koła, a my teraz staramy się jej sprostać. Na wystawę naszych prac zapraszamy na parterze.
   

  Elżbieta Augustyniuk-Patryn

 • Rewia na lodzie

  Rewia na lodzie

  22 listopada klasy I A, I B, II, i IV wybrały się na widowisko Królowa Śniegu w wykonaniu Moskiewskiej Rewii na Lodzie. Przedstawienie bardzo nam się podobało z uwagi na barwne stroje, piękną muzykę i kunszt mistrzowski tancerzy. Niedługo będziemy chodzić na lodowisko, ciekawe, czy uda nam się tak wdzięcznie jeździć?

  Elżbieta Augustyniuk-Patryn

 • Światowy Dzień Misia

  Światowy Dzień Misia

  Dzisiaj na świetlicy obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. Dzieci przyniosły ulubione pluszaki, które zostały przedstawione na forum całej grupy. Była wspólna wesoła zabawa, prace plastyczne i gry edukacyjne. Całość została zakończona emisją filmu o misiu Paddingtonie i jego przygodach w Londynie. To był udany marmoladowy dzień.

  Małgorzata Dziewanowska-Rogalska

  Karolina Kotarska 

   

  DZIEŃ MISIA W KLASIE 1b

  23 listopada w kl. I B od rana zrobiło się bardzo przytulnie. W ławkach zasiedli nie tylko uczniowie, ale i misie. Niektóre były tak duże, że musieliśmy im dostawić krzesła do ławek. Nawet pani Ela ubrała się w misiową bluzę - bardzo miłą do przytulania i przyniosła swoje misie. Na pierwszej lekcji obejrzeliśmy prezentację o historii pluszowego misia i najsłynniejszych misiach w literaturze i filmie. Potem kolorowaliśmy różne ilustracje, a kiedy uczyliśmy się na matematyce, pewien miś o bardzo małym rozumku stał się najmądrzejszym misiem na świecie. Ciekawe, czy za rok będzie wszystko pamiętał... Oby więcej takich przytulnych dni w naszej szkole!

   

  Elżbieta Augustyniuk - Patryn

 • Konkurs

  Konkurs

  "BY CZYTAĆ SIĘ CHCIAŁO - ZRÓB  ZAKŁADKĘ WSPANIAŁĄ.”

  Konkurs skierowany do uczniów klas pierwszych PKSP. Uruchom swoją wyobraźnię i fantazję - wykonaj zakładkę do książki. Można stosować różnorodne techniki plastyczne, różne materiały i sposoby ich łączenia. Najładniejsze zakładki zostaną nagrodzone i zaprezentowane wszystkim uczniom.

  PRACE NALEŻY SKŁADAĆ W BIBLIOTECE SZKOLNEJ DO 12.12.2018 (ŚRODA).

  SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU. 

  Aleksandra Kopeć

 •  23.11.2018 - NOC Z KSIĄŻKĄ

   23.11.2018 - NOC Z KSIĄŻKĄ

  Akcja promująca czytelnictwo!

  W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA!

  Skierowana do uczniów klas VIII oraz klas  gimnazjalnych

  Dnia 23.11.2018 (piątek) w bibliotece szkolnej odbędzie się „NOC Z KSIĄŻKĄ” co wiąże się z nocowaniem w szkole… Zapisy oraz szczegóły akcji w bibliotece szkolnej! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

  Plan wydarzenia dostępny TUTAJ

  SERDECZNIE ZAPRASZAM!

  Aleksandra Kopeć

 • POLSKA LEKCJA HISTORII- 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI!

  POLSKA LEKCJA HISTORII- 100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI!

  "Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych i troska o dobro wspólne, szczególnie o to dobro, jakim jest wolna ojczyzna”. Jan Paweł II

  11 listopada 2018 roku to święto szczególne i w sposób wyjątkowy postanowili obejść je uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Świętowanie rozpoczęto już 7 listopada wyjściem klas starszych - kl. 5,7,8 i 3 oddziałów gimnazjalnych - do kina Helios na film „Dywizjon 303” . Młodzież miała możliwość poznania losów polskich lotników, początkowo niedocenianych i traktowanych lekceważąco, potem tworzących elitarną jednostkę Królewskich Sił Powietrznych  Wielkiej Brytanii podczas II wojny światowej. W świadomości widzów utkwiło przesłanie, iż bycie Polakiem oznacza stan świadomości, a nie pochodzenie. Znamienna okazała się scena, w której lotnicy pochodzenia czeskiego, rosyjskiego czy niemieckiego oznajmiają, że są Polakami.

  8 listopada z kolei wszyscy wychowawcy przeprowadzi w swoich klasach godziny wychowawcze poświęcone 100- leciu odzyskania niepodległości przez Polskę. Podczas lekcji szukano odpowiedzi na pytania: Kto Ty jesteś? Czym dla nas jest patriotyzm? Za co kochamy Polskę? Jakie były drogi Polaków do odzyskania niepodległości? Co nam dała niepodległość? Jak być dobrym patriotą? Omawiano i przedstawiano polskie symbole narodowe oraz dzieje hymnu, oglądano filmy ukazujące historię Polski. 

  9 listopada był zwieńczeniem obchodów rocznicy odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Dzień rozpoczął się uroczystą mszą świętą odprawioną w intencji niepodległej ojczyzny i wszystkich Polaków- żyjących obecnie i tych, którzy walczyli i  ginęli za naszą wolność. Szczególnym uhonorowaniem było wręczenie każdemu uczestnikowi mszy biało- czerwonego różańca, co obfitowało w chwile wzruszenia i świadomość wyjątkowości chwili...

  Kolejnym ważnym punktem obchodów był apel przygotowany przez młodzież klas trzecich oddziałów gimnazjalnych oraz siódmych szkoły podstawowej. Szczególne miejsce widowiska (kosciół) pozwoliło wszystkim zgromadzonym widzom na odbycie podniosłej wędrówki w przeszłość śladami naszych przodków. W recytowanych wierszach wspominano strzelców, hallerczyków, szwoleżerów, wojenny wysiłek, poświęcenie, ofiarność, śmierć za ojczyznę. Towarzyszyły im występy wokalne
  i instrumentalne na żywo, odgłosy bitewne, fragmenty utworów Szopena. Punkt kulminacyjny stanowił apel poległych przeprowadzony przez harcerzy i skautów, przy akompaniamencie donośnie brzmiących werbli i wśród rozświetlających główną nawę płomieni palących się zniczy... Zaś o godzinie 1111 wszyscy zgromadzeni zaśpiewali hymn Polski na Święto Niepodległości.

  W południe rozpoczął się przegląd pieśni patriotycznych w wykonaniu poszczególnych klas. Kolejno występowały: 1a- „Piechota”, 1b - „Serce w plecaku”, 2a, 4a- „Piechota”, 5a- „Rota”, 5b- „Marsz Polonia”, 7a- „Ciężkie czasy legionera”, 7b-  „Mury”, 8a- „My pierwsza brygada”, 8b- „Warszawianka”, 3a- „Przybyli ułani pod okienko”, 3b- „Raduje się serce”, 3c-  „Czerwone maki na Monte Cassino”. 

  Te dni z pewnością zostaną w sercach i umysłach naszej szkolnej społeczności na długo. Niepodległość to ważna część naszej świadomości, której na imię POLSKOŚĆ. Obchody 11 listopada  stanowiły i nadal stanowią okazję do zamanifestowania swojej obywatelskiej postawy,  przynależności do społeczeństwa polskiego zamieszkującego terytorium nad Wisłą od ponad tysiąca lat.  Niepodległość to nasza tożsamość, kultura i historia, to refleksja nad przeszłością, ale też patrzenie z nadzieją w przyszłość...

 • Wydarzenia towarzyszące obchodom

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem wydarzeń towarzyszczących obchodom 100 rocznicy odzyskania niepodleglości.

  By dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ

 • Konkurs plastyczny „Piłsudski i jego Kasztanka”

  Konkurs plastyczny „Piłsudski i jego Kasztanka”
 • Bal Wszystkich Świętych

  Bal Wszystkich Świętych

  Świętość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych. Świętym może zostać każdy, kto chce wzrastać do świętości swoim codziennym życiem. O tym przekonali się nasi najmłodsi uczniowie klas pierwszych i klasy drugiej, którzy poznali rzeszę ludzi bardzo wyjątkowych. Wyjątkowość życia świętych - doprowadziła ich do nieba, a wartości jakie były dla nich najważniejsze mogą być zawsze i dla wszystkich prawdziwymi drogowskazami. 

  Dzień 31 października klasy młodsze wraz ze swoimi wychowawczyniami spędziły częściowo w innej formie niż tylko lekcje wg planu. Związane to było ze zbliżającymi się dniami – 1 i 2 listopada – Dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym. Uczniowie przebrali się za świętych, których znają, cenią lub są patronami ich imion. Niektórzy wykonali portrety tych postaci, przynieśli  książeczki i ciekawostki o wybranych osobach. Właściwie nie było prawie nikogo, kto się tego dnia nie podjął ustalonego zadania. Podziękowania należą się rodzicom za zaangażowanie i wsparcie dla swych pociech. 

  Na początku naszego spotkania wzięliśmy udział w koncercie bajkowo-muzycznym „Pokochaj Muzykę i Bajki” pt. „O dzielnym Dratewce i smoku”. Uczniowie wysłuchali jednej z najbardziej znanych polskich legend, słuchali aktywnie muzyki, poznali stroje ludowe i wybrane instrumenty. 

  Po koncercie chętne dzieci przedstawiały postacie Świętych. Zaskoczyło nas, jak dużo o nich wiedziały. Prezentowały to ze zrozumieniem i dużym zaangażowaniem, ale także z lekkim zawstydzeniem i delikatnością.

  Wreszcie nadszedł czas na żywą i wspólną zabawę przy muzyce i pląsach. Tańczyliśmy grupowo, indywidualnie i w parach, a towarzyszyła temu naturalna dziecięca radość. Daleko nam było do prawdziwej radości Nieba, ale chociaż trochę poczuliśmy jej przedsmak. Bal Wszystkich Świętych rozbrzmiewał śmiechem i radosnymi słowami piosenki „Taki duży, taki mały może świętym być ...”.

  Tego dnia zastanawialiśmy się także, jak w dzisiejszych czasach żyć, aby zasłużyć na miano „świętego”. Dzieci dyskutowały o tym z dużą mądrością. Każdy zatęsknił za świętością i oby spełniły się te tęsknoty.

   

  Wychowawczynie klas 1-2

 • Malowanie flagi

  Malowanie flagi

   

   

  W związku ze zbliżająca się rocznica stulecia odzyskania Niepodległości poprzez nasz kraj, dzieci na świetlicy malowały wielkie flagi Polski, które przyozdobią pomieszczenia naszej szkoły podczas tego wspaniałego święta.

  Małgorzata Dziewanowska-Rogalska 

 • Konkurs - Z czego ten cytat?

  Konkurs - Z czego ten cytat?

  Konkurs - Z czego ten cytat?

  Regulamin konkursu:

  Dwa razy w  miesiącu wywieszony zostanie na tablicy fragment utworu (w bibliotece). Proszę podać jego autora i tytuł. Odpowiedź należy wrzucić do pudełka. Osoba, która w ciągu roku szkolnego udzieli jak najwięcej prawidłowych odpowiedzi, otrzyma atrakcyjną nagrodę.

  Zapraszamy do udziału uczniów klas IV-VIII oraz III gim.!

 • LOLCAT

  LOLCAT

  Zapraszamy wszystkich do odwiedzania nowej odsłony magazynu internetowego redagowanego w języku angielskim przez uczniów naszej szkoły. Startujemy z pierwszym wydaniem! Mamy nadzieję, że znajdziecie w nim coś dla siebie, a przy okazji rozwiniecie swoje umiejętności językowe.

  Uwaga! W tym roku nowy adres magazynu: www.lolcat.podjuchy.pl. 
  Klikajcie i czytajcie!

  P. Kuźmo-Biwan

 • Pasowanie klas 1 i 4 w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej 

  Pasowanie klas 1 i 4 w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej 

  Dnia 12 października odbyła się w naszej szkole kolejna piękna uroczystość. Było to pasowanie klas 1 i 4 w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Cała społeczność szkolna – uczniowie wszystkich klas, nauczyciele oraz rodziny dzieci, uczestniczyła najpierw w Mszy Świętej, a następnie w apelu – inscenizacji przygotowanej przez uczniów klas 1 i 4 wraz ze swoimi wychowawczyniami. Dzieci recytowały, śpiewały, przedstawiały swoje klasy i wiedzę oraz umiejętności. Zwieńczeniem tego występu było ślubowanie uczniów wymienionych klas oraz przedstawicieli klas 5 i 2, gdyż do tych zespołów doszli w tym roku nowi uczniowie. Po przyrzeczeniu pani dyrektor  Anna Jerzyk dokonała pasowania, wręczyła uczniom klas 1  dyplomy i kuferki dydaktyczne, a pani wicedyrektor Katarzyna Zakrzewska ogłosiła i nagrodziła zwycięzców szkolnego konkursu plastycznego „ja i moja szkoła” dla klas 1-2. Wielką radością dla najmłodszych uczniów było też poświęcenie ich tornistrów przez księdza Wojciecha. Do bohaterów tego dnia przemówiła także pani dyrektor, przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego i uczennica klasy 8. Po uroczystości uczniowie i rodzice pełni wrażeń udali się jeszcze do swoich sal – klas, aby poświętować wspólnie Dzień Edukacji Narodowej.

 • Wspomnienia uczniów po wymianie polsko-niemieckiej

  Wspomnienia uczniów po wymianie polsko-niemieckiej

  Bardzo cieszę się, że mogłam wziąć udział w wymianie:) We wrześniu po długiej rozłące doczekaliśmy się wizyty naszych niemieckich partnerów w Szczecinie. Była to okazja, żeby pokazać nasze miasto z naszego punktu widzenia i przede wszystkim spędzic trochę czasu razem. Całą rodziną staraliśmy się sprawnie porozumiewać i zapewnić dużo atrakcji co przynosiło nam wielką zabawę:) Sama mogłam się także wiele nauczyć i poznać niemiecką kulturę.

  Pozdrawiam, Barbara Tur z klasy 3b


  W dniach 13.09-18.09 2018r. odbyła się druga część wymiany. Po kilku miesięcznej rozłące mogłam znowu spotkać się z moimi niemieckimi przyjaciółmi. Mogłam pokazać im Szczecin z mojej perspektywy i jak tu się żyje. W tym roku pojechaliśmy także do Międzyzdrojów, gdzie również nie brakowało zabawy. Myślę, że miło spędzili z nami czas i wcale nie czuli się jakby byli w obcym kraju. Bardzo szybko zaaklimatyzowali się tutaj, a poznanie naszych szkolnych przyjaciół również przyszło im bez trudu. W domu razem z Lią i moją rodziną uczyliśmy się naprzemiennie polskiego i niemieckiego. Moja Niemka od razu wiedziała, iż to będzie jej druga rodzina, a my jesteśmy siostrami na odległość. Moim zdaniem udział w tej wymianie pozwala się otworzyć na nowe znajomości oraz rozwija naukę języka niemieckiego (albo angielskiego),a kontakt wcale nie znika po jej zakończeniu.

  Sandra Burnat z klasy 3b


  Brałam udział w ostatniej wymianie polsko-niemieckiej w naszej szkole i podsumowując, jestem z niej naprawdę zadowolona. Przede wszystkim jest to jeden z najlepszych sposobów na sprawdzenie swoich umiejętności językowych, otwarcia się na ludzi oraz radzenia sobie w nowym środowisku i to za granicą. Cały plan zawiera wiele ciekawych atrakcji tj. zwiedzanie parlamentu w Niemczech (Bundestag) i Muzeum Techniki w Wolfsburgu oraz sam pobyt w Burgu. Jednak grafik nie jest zbyt napięty, co umożliwia swobodne zwiedzanie i korzystanie z dostępnych atrakcji, a dodatkowo zabawę z innymi uczestnikami. Jeśli chodzi o samych partnerów są oni najczęściej dobierani według waszych wspólnych pasji, zainteresowań, co w dużym stopniu ułatwia dogadanie się z nimi czy zaplanowanie fajnego spędzania wolnego czasu. W Niemczech zdecydowanie najbardziej podobało mi się wyjście do Skate Parku (na szczęście nie trzeba było obowiązkowo jeździć na desce, a ja po paru dniach lenistwa w końcu mogłam się wyszaleć). W Polsce natomiast, wydaje mi się, że największe wrażenie na naszych kolegach i koleżankach z Niemiec wywarł wspólny wyjazd do Międzyzdrojów. Świetnie wypadło budowanie zamków z piasku nad morzem, a także przejście Aleją Gwiazd. Dzięki tej wymianie zobaczyłam zwyczaje i kulturę mieszkańców Niemiec. Oprócz miłych wspomnień i pamiątek, po wymianie, można śmiało pochwalić się lepszą znajomością języka (nie tylko niemieckiego, ale i angielskiego). Osobiście, nadal utrzymuję kontakt ze swoją partnerką z Niemiec i mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy.

  Paulina Bieniek z klasy 3a


  Wymiana polsko-niemiecka jest możłiwa dzięki naszemu głównemu sponsorowi czyli Stowarzyszeniu Chrześijańskich Dzieł Wychowania.

 • Dzień Chłopca w naszej szkole

  Dzień Chłopca w naszej szkole

  DZIEŃ CHŁOPCA W KL. I B


  30 września klasa I B obchodziła Dzień Chłopca. Dziewczynki, szczególnie miłe i uprzejme, z tajemniczymi uśmiechami powitały swoich kolegów i wręczyły im prezenty, życząc wszystkiego, co najlepsze. Prezenty sprawiły chłopcom wiele radości, a okazały się bardzo męskie: paletki z wąsami do ping-ponga oraz ołówki z gumkami w formie piłki nożnej. Atmosfera w klasie była w tym dniu szczególnie wesoła wśród zabaw i słodyczy. Czekamy na Dzień Kobiet!
   

  Elżbieta Augustyniuk - Patryn

  DZIEŃ CHŁOPCA W WYKONANIU ŚWIETLICOWEJ GRUPY 1 

  W dniu Waszego święta

  Chciałyśmy Wam powiedzieć,

  Że jesteście dla Nas 

  Najdrożsi pod niebem!!!

  W tym uroczystym dniu wszystkie dziewczynki i Pani zaśpiewały ”sto lat” chłopcom. Następnie każdy bez wyjątku otrzymał słodki upominek w postaci pysznych galaretek w czekoladzie. Jednak główną atrakcją była wizyta w naszym prywatnym, świetlicowym multikinie!. Tak… tak.. dzieci zasiadły przed dużym ekranem naszej multimedialnej tablicy w przyciemnionej sali i zajadały się popcornem. Nasze świetliki były zachwycone. 

  Karolina Kotarska

 • „Adopcja na odległość”

  „Adopcja na odległość”

  W tym roku szkolnym nasza szkoła podjęła zobowiązanie współuczestniczenia w programie „Adopcji na odległość”. Otwartość i hojność serc rodziców, nauczycieli, uczniów może wpłynąć na zmianę życia konkretnego dziecka mieszkającego w Kenii. Taka właśnie wrażliwość na potrzeby innych, którym tak niewiele z naszego punktu widzenia i jednocześnie tak wiele, z perspektywy rzeczywistości życia w afrykańskim kraju, brakuje do możliwości zdobywania wiedzy i zmiany swojej przyszłości - jest świadectwem współodpowiedzialności za innych. W ten sposób mamy szansę na poprawę tego świata i szansę na czynienie dobra i pomaganie najbardziej potrzebującym.

  Isabella Njeri jest dziewczynką, która ma prawie 14 lat. Mama samotnie wychowuje i stara się utrzymać szóstkę dzieci. Mimo pracy jaką podejmuje nie jest w stanie zabezpieczyć podstawowych potrzeb swojej rodziny. Koszt nauki jest już wyzwaniem poza jej możliwościami. Tylko więc nasza pomoc umożliwi Isabell kontynuowanie nauki. Siostry misjonarki otoczyły Ją swoją opieką, a my jako społeczność szkolna pomożemy zrealizować marzenie dziecka. Z taką też nadzieją, licząc na zebranie odpowiednich środków finansowych - nowy rok szkolny, który rozpocznie się w styczniu – będzie udziałem Isabell.

  Proszę zapoznać się z listem siostry Agnieszki, który przedstawia ideę całego programu. W ostatniej naszej rozmowie, siostra wspomniała, że dzieło rozwija się bardzo prężnie i nigdy nie przypuszczała, iż może objąć tak wiele dzieci i tak wielu ludzi, którzy podejmą się ich adopcji. Jeśli ktoś poczułby potrzebę osobistego podjęcia takiego zobowiązania wobec innego dziecka, to jest taka możliwość. Proszę wówczas o osobisty kontakt ze mną.

  Dziękując w imieniu Isabell za dar wszystkich serc - wierzę, że dobro wróci do tych, którzy je inicjują. 

  Załączamy list Siostry Agnieszki ze Zgromadzenia Sióstr Felicjanek do przeczytania TUTAJ.

  Anna Jarczak

 • Konkursy kuratoryjne

  Konkursy kuratoryjne w naszej szkole już ruszyły! Każdego dnia uczniowie biorą udział w konkursach z różnych przedmiotów. W dniu dzisiejszym odbyły się język angielski i niemiecki. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych zdolnych uczniów!

  Konkursy kuratoryjne - Obrazek 1 Konkursy kuratoryjne - Obrazek 2 Konkursy kuratoryjne - Obrazek 3

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej
 • Wystawa budowli z klocków LEGO

  Wystawa budowli z klocków LEGO

  25 października klasa czwarta odwiedziła wystawę budowli z klocków LEGO, zorganizowaną w namiocie obok hali widowiskowo-sportowej Netto Arena. 1500 metrów kwadratowych, przeznaczonych na budowle z najsłynniejszych klocków, porwało uczniów. Z dużym zainteresowaniem oglądali oni część wystawy dotyczącą ludzkiego ciała: podziwiali szkielet człowieka, analizowali budowę poszczególnych układów (oddechowego, pokarmowego), budowę serca i mózgu. Uczniom podobały się budowle przedstawiające architekturę i postacie z bajek. Dziewczętom najbardziej przypadły do gustu postacie Anny i Roberta Lewandowskich oraz Agnieszki Radwańskiej. Chłopcy natomiast zapatrzeni byli w piłkarzy. Duże wrażenie na czwartoklasistach wywarły statki, również ten najsłynniejszy - Titanic. Ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów cieszył się największy na świecie samolot wykonany z klocków Lego Air Force One. Dodatkową atrakcją wystawy była strefa zabawy: budowanie z klocków oraz możliwość gry na PS 4. Czas spędzony w hali szybko minął na dobrej zabawie. Uczniowie klasy czwartej z niecierpliwością oczekują już kolejnych wyjść.

  Wychowawczyni klasy 4, Aleksandra Zielazek

Aktualności

Kontakt

 • Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Gimnazjalnymi im. św. Stanisława Kostki
  71-242 Szczecin
  pl. św. Ottona 1A
 • Sekretariat:
  Tel: 91 439 28 81
  Fax: 91 439 28 81

Galeria zdjęć