• Ceremonia zakończenia roku szkolnego

• Ramowy plan zakończenia roku szkolnego:

1. Między godziną 9.00 a 10.00 - spotkania klas 1-7 z wychowawcami w szkole, (wychowawcy podadzą szczegółową godzinę rozpoczęcia spotkania).

2. 10.00 - Uroczysta Msza Święta na zakończenie roku szkolnego

3. 11.00 - Rozdanie wyróżnionych świadectw oraz wręczenie nagród w kościele

4. 12.00 - Uroczyste pożegnanie ósmoklasistów w kościele (na którym pozostają tylko kl. 7 i 8 oraz zaproszeni na tę uroczystość goście)

• Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin

• Decyzją Komisji Nagród Prezydenta Miasta Szczecin niżej wymienieni uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrodę za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022:

1. Dominik Biwan 8a

2. Aleksandra Adamczyk 8a

3. Aleksandra Płucienniczek 8a

4. Katarzyna Przezdomska 8b

5. Szymon Gacek 8b

6. Hanna Posadzy 8a

7. Magdalena Smolik 8a

8. Natasza Kowalewska 8a

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów już w szkołach średnich!

Dyrekcja i grono pedagogiczne Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Stanisława Kostki

• Sportowe osiągnięcia!

• W konkursie Pho3nix Active School głosami jury znaleźliśmy się w 50 najlepszych szkołach w Polsce. W przyszłym roku fundacja Pho3nix wraz z Mistrzem Sportu przyjedzie do naszej szkoły przeprowadzić zajęcia sportowe. Dziękujemy wszystkim za udział w Tygodniu Sportu.

• Pracownia origiami

• W czerwcu zakończyło całoroczną działalność szkolne koło "PRACOWNIA ORIGAMI". Spotykaliśmy się w piątkowe popołudnia, by twórczo, radośnie i pracowicie spędzać czas. Niektóre nasze prace można obejrzeć na zdjęciach oraz w szkolnej pracowni, czyli sali nr 14. Pracownię prowadziła p. Ania Stelmach, na kolejne zajęcia zapraszamy w przyszłym roku szkolnym. Najwytrwalsi otrzymali dyplomy i tytuł "Szkolnego origamisty".