• Native speaker w szkole

• Nsza szkoła już włączyła się w program, który umożliwia naszym uczniom kontakt z native speakerem podczas zajęć z angielskiego. To niezwykła szansa na doskonalenie umiejętności językowych dla naszych uczniów!

Jak to działa? Na lekcjach angielskiego łączymy się z native speakerem. Celem jest pokonanie bariery językowej i urozmaicenie procesu nauki. Z pierwszymi zajęciami już ruszyliśmy dzięki trzymiesięcznemu dostępowi do nowej usługi dla szkół: Native Speaker na żądanie!

Wszystkich rodziców zapraszamy do zapisania swoich dzieci, aby w pełni skorzystać z tego, co przygotowało dla uczniów Tutlo:

Trzymamy kciuki za rozwój naszych uczniów i cieszymy się, że już teraz inaugurujemy program "Native Speaker w każdej szkole"!

#NaukaJezyka #Tutlo #NativeSpeakerWSzkole #NowoczesnaSzkola #NativeSpeaker

• Zaduszki poetyckie

• ,,Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" - przez cały listopad modliliśmy się za zmarłych, ktorych wypisaliśmy na kartkach wypominkowych i którzy są w naszej pamięci i sercu.

Dziś uczniowie klas: 4a i 4b wprowadzili nas w chwilę zadumy i refleksji nad własnym życiem i jego przemijaniem. Przygotowali Zaduszki poetyckie.

Dziękujemy Ks. Dyrektorowi Januszowi Giecowi za obecność oraz poprowadzenie modlitwy.

• Sukces naszej uczennicy

• W konkursie organizowanym w ramach zadania publicznego pn. „Kształcenie dualne na miarę mistrza” w kategorii – zdjęcie – komisja przyznała: I miejsce: Alicji Kłonowskiej z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Kostki w Szczecinie za zdjęcie „Piekarz”. Konkurs jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła na lata 2021 – 2030”.

Zgodnie z regulaminem konkursu nagroda rzeczowa w wysokości 2000,00 zł. zostanie przekazana do Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Kostki w Szczecinie na rzecz klasy 3a.